Ambalaj Malzemeleri Ticareti

Çevre dostu ve yüksek kaliteli ambalaj malzemeleri

MENA Gate Group Ambalaj Malzemeleri Sektörü 2012 yılından bu yana Türkiye pazarında başarıyla faaliyet gösteriyor.

İthalat, satın alma ve satış alanındaki ortaklar ve uzmanlar sayesinde MENA Gate, ambalaj malzemeleri ticareti ile ilgili başarılı bir şirket kurarak Türkiye ve Orta Doğu’da sağlam bir müşteri tabanıyla kendi rekabetçi satış ağını kurmayı başardı .

Türkiye’nin ambalaj malzemeleri pazarında, One PLUS markası altında üç kategoride ambalaj ürünleri tedarik etmeye başlayan Palet Streç Film, Eldiven ve Yapışkan Bant.

Günümüzde Bir PLUS ürünü Türkiye’ye ek olarak İtalya, Irak ve Suriye pazarlarına ek olarak iki ürün kategorisi daha kapsıyor.

Birçok farklı pazardaki uzmanlığımız bize, çok sayıda müşteri segmentine çok uygun fiyatlarla kaliteli bir kalite sunma esnekliği ve yeteneği sağladı.

Bu sektörde Özel Marka ilkesini benimsedik. Ambalaj malzemeleri markamız olan bir PLUS, MENA Gate’in markalarından biridir ve Çin, Malezya, Suudi Arabistan ve diğer birçok önde gelen uluslararası üreticide üretilmektedir.

Bir PLUS ürünü uluslararası kalite standartlarına göre üretilir ve yüksek kaliteli bir ürüne erişimin müşterilerimizin isteklerini karşılamasını sağlayan verimlilik testlerine tabi tutulur.

Ürün listemizi hızla büyüyen pazarın gereksinimlerini karşılayan, topluma hizmet veren ve insanların yaşamlarını kolaylaştıran öğelerle güncellemek için ambalaj malzemeleri alanındaki Ar-Ge merkezlerinin sonuçlarını sürekli takip ediyoruz.

Sürekli eğitimli personelimiz aracılığıyla gelişmiş teknolojiler ve yazılımlar uygulayan gelişmiş yönetim yapımız, teslimat, zamanında sevkiyat ve satış sonrası hizmetleri içeren üstün bir müşteri hizmeti seviyesi sağlar.

Ambalaj Malzemeleri Ticaret Sektöründeki stratejik hedefimiz ortaklarımız, tedarikçilerimiz ve müşterilerimizle yüksek güvene dayalı işbirliği ilişkileri kurmaktır.